В ході тижня виконувалися заходи моделі нашої виховної системи, яка передбачає не тільки проведенню масових заходів, а й роботу пошуковців, роботу музею, створення нових експозицій та інше відповідно до вимог компетентнісного, особистісно зорієнтованого, діяльнісного підходів. Вихованці мають не тільки говорити про патріотизм, а вчинити власні дії, що засвідчують їх громадянськість, патріотизм, відповідальність.
Основна вимога тижня – підготовити дослідження про сировлян, що брали участь в АТО. Зібрані матеріали мають стати основою для створення відповідної експозиції в музеї, що увіковічнить подвиг.
З цією метою було задіяно 7 пошукових груп учнів 4-11 класів та їх класні керівники. Всі пошукові групи із завданням справились, зібрали дослідження про наших односельчан, учасників АТО: Кушніра Юрія, Тоху Артема, Міскевича Вадима, Булишко Сергія, Жикола Сергія, Стругая Віктора, Цуркана В'ячеслава, Рябцуна Михайла.
21 жовтня проведено загальношкільне свято, де окремо демонстрували свої читацькі, пісенні, спортивні можливості вихованці дошкільного підрозділу, 1-5 та 6-11 класів. Учні 5-11 класів презентували свої розповіді про героїв, свою майстерність екскурсоводів по цій тематиці.
Завершилося свято приготуванням козацького куліша, експертами стали не тільки наші журі, а й представники Миколаївського аграрного університету, що побували на святі.
Свято закінчилося. Прозвучав у виконанні дітей Гімн України, вручено грамоти, подяки активним учасникам.
Але не закінчується на цьому робота по національно-патріотичному вихованню.
(фото в альбомі den_zakhisnika_ukrajini) |