Четвер, 21.11.2024, 20:43
Меню сайту
Нові надходження
Процвітання нашого села – в руках громади
Мій кумир
Ми - єдина Україна
Квест на соціальну тематику
Фандрайзинг у 2018 році
Новини Osvita.ua
Середня освіта
Дошкільна освіта
Острів знань
Відвідувачі
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Наш вік

Онлайн-можливості для здобувачів освіти

Шановні батьки, здобувачі освіти!

З 14.03.2022 року ми навчаємось дистанційно, відповідно постійного розкладу. У додатку Viber створені групи, вчителі закладу освіти будуть виходити на зв'язок (відео дзвінок, дзвінок, завдання, посилання на урок чи завдання…). Якщо у Вас немає можливості так працювати (з різних причин) є інші варіанти. Ось деякі з них:

УВАГА!

НА ПЕРІОД ВІЙНИ ви маєте можливість як учні, що перебувають на території України, навчатися безкоштовно у форматі "Дистант"

Школа, де поєднані можливості дистанційного навчання і переваги традиційної школи.

Навчають вчителі, а не батьки!

На освітньому порталі можна навчатися з будь-яких пристроїв.

Ви отримуєте  все необхідне для навчання, заходячи на сайт через браузер або використовуючи мобільний додаток «Освіта без меж»
Для батьків можливість дізнаватися про успіхи дитини у навчанні через доступ до особистого кабінету Школи та прямий зв'язок із тьютором (Ви можете дізнатися, чому дитина отримала ту чи іншу оцінку, що вона вже вивчила, які матеріали вимагають особливої уваги. Маючи прямий доступ до акаунту дитини можна бачити всі події в календарі – контрольні, онлайн заняття, вебінари, консультації – в будь-який час в будь-якому місці, де є доступ до Інтернету. Завдяки цьому, у дистанційному форматі виключається можливість упередженого ставлення вчителя до дитини, що може вплинути на результати навчання. Для вирішення питань організаційного та учбового характеру в кожної дитини є тьютор-консультант, який також має прямий зв'язок з батьками)

Що Ви Отримуєте?

    • Необмежений доступ до всіх предметних курсів в рамках вашого року навчання

    • Використання платформи 24/7

    • Тьютор – консультант для вирішення питань організаційного характеру

    • Виконання і перевірка обов’язкових завдань, тренажери для закріплення вивченого матеріалу

    • Зворотній зв’язок від вчителів-предметників

    • Онлайн-консультації і доступ до вебінарной кімнати для класних занять за розкладом з усіх предметів

Записатися до школи (безкоштовно у форматі "Дистант")

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН

«Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів для учнів 5-11 класів.
Заняття для з усіх предметів для усіх класів будуть з’являтись у табличці розкладу (нижче) у день їх всеукраїнської телевізійної трансляції. Якщо ви запізнились на урок чи випадково пропустили його – маєте можливість переглянути заняття і повчитись у будь-який час, оскільки усі уроки зберігаються у архіві. Оберіть ваш клас та предмет – і ви побачите перелік усіх відеоуроків.
Навчайтесь з УНІАН і будьте розумними! Багато дітей вже зареєстровані на платформі.

Школа DZYNIK

На сайті цієї школи ви знайдете онлайн-уроки для 1-11-класників і не тільки за шкільною програмою. Тут викладають активні студенти. Заняття на час воєнного стану безоплатні.

Загальноосвітня дистанційна школа ModernSchool

Онлайн-навчання для всіх охочих учнів 5-9 класів! Пакет «Учень» на час воєнного стану безкоштовний. Щоб отримати доступ до платформи, потрібно заповнити форму за посиланням - https://bit.ly/3C4aztu

ВАЖЛИВО!

Слідкуйте за новинами на сайті закладу http://sirovezosh.ucoz.ua/ , у Viber групах.

Поради, рекомендації психологічної служби, посилання на них, буде розміщено в групах здобувачів освіти або пересилатиметься класними керівниками в групи батьків.

АКТУАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ НАВЧАННЯ

Під час воєнного стану дистанційні школи надають безкоштовний доступ до навчання. Ось тут – перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям.

МОН розробило інформаційний комікс для дітей у воєнний стан – це збірка інформаційних порад для дітей та їхніх близьких.

ЮНІСЕФ і МОН запускають дитячий садок НУМО у форматі розвиваючих відео для дошкільнят. Зараз багато родин вимушено перебувають у сховищах, дорозі чи намагаються адаптуватися до нового місця. Проєкт НУМО допоможе батькам організувати дозвілля малечі та зберегти зв’язок із освітнім процесом.

Перший випуск зовсім скоро з'явиться на платформах МОН та ЮНІСЕФ, а згодом і на телебаченні. Ми робимо все можливе, щоб діти продовжили навчання та набували необхідних життєвих навичок.

Педагоги та дитячі психологи за підтримки МОН запустили телеграм-канал «Підтримай дитину». На каналі ви зможете знайти прості рекомендації, ігри та розвиваючі вправи, які можна виконувати у сховищі, вдома чи під час евакуації. Матеріали публікуються щоденно. На каналі вже опубліковано аудіоказки, словесні ігри, завдання для артикуляційної гімнастики та інші корисні матеріали. Автори готують матеріали в текстовому форматі, які легко завантажити з нестабільним доступом до інтернету.

Естонія підтримує нашу країну, надаючи освітні можливості для дітей та молоді. Усі деталі – за посиланням.

Батьки можуть ознайомитися з інформацією щодо подачі документів на отримання місця в дитячому садку та школі, а також завантажити бланки заяв естонською, англійською та українською мовами. Українським вихователям та вчителям, які прибули до Естонії, надають можливість долучатися до навчального процесу. 

Миру ВСІМ! Хай Бог оберігає Вас і Ваші родини!!!

Реклама
Підготовка до ЗНО
Релакс
Радіо I.UA
Друзі сайту
Пошук
Відзначаємо
Календар України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання

Офіційні сайти
 Міністерство освіти і науки України
 Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації
 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради
 Український центр оцінювання якості освіти
 
Інформаційні сайти
 Освіта . UA  Дошкілля. UA Блог ВГО  Освітній портал Педагогічна преса

На допомогу 
вчителям та учням Форум педагогічних ідей УРОК  Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК  Шкільні підручники та посібники
Погода в селі
Сирове

Сирове © 2024
Quod licet Jovi, non licet bovi